| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Care stie de ce nu`mi mai citeste Sistemul Audio, CD-urile?
Cand bag un CD cu muzica pe el, imi da Eroare. oare. ce are?
Stiu ca mergea foarte bine inainte ca tata sa schimbe bateria masinii!
Oare. e din cauza asta? thinking

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Depinde şi ce formaturi citeşte... bagă un cd care ştii că a mers înainte, dacă nu merge cred că s-a stricat ceva în el, dacă ai garanţie e foarte bine dacă nu ar trebui să chemi pe cineva să se uite după să zică ce trebuie să cumperi sau mai smpli îţi i-ei un sistem audio mai nou.

1 răspuns:
| Zoricutzu a răspuns:

Cred ca e din cauza prafului, trebuie mers cu sistemul la cineva sau un service pentru electronice care sa-i curete lentila de praf.