| darkstar a întrebat:

Caut un program cu care sa pot masura viteza de transfer a memoriilor USB. Daca stiti va rog sa-mi dati numele sau/si linkul de unde il pot descarca. Multumesc!
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| ov1d1u a răspuns:

Salut,

Nu o să îţi dau un program, ci o să îţi dau de unde să alegi. Ai aici 5 aplicaţii pentru testarea vitezei stick-urilor USB: http://www.makeuseof.com/......e-windows/ Baftă!

2 răspunsuri:
| bilboo a răspuns:

Nu ai cum sa maresti viteza de transfer doar daca iti cumperi memori usb 3. 0 deoarece acelea sunt cele mai rapide deci nu exista un program

| darkstar explică:

@bilboo eu nu vreau sa o maresc ci doar sa o masor happy
ovidiu, primesti funda
mersi