| MrDumnezeu a întrebat:

Salutare, ce drone iesftine si cu suport pentru camera gen gopro sunt bune?

Eu vreau ceva gen http://www.altex.ro/drona-parrot-rolling-spider-bluetoot h-white dar cu suport pentru camera.

Răspuns Câştigător
| x25x a răspuns:

Nu iti recomand parrot roling spider.e mica si pierde semnalul la 20 m. dronele care pot ridica un gopro au pretul de peste 1300 lei.eu iti recomand un SYMA X5SW...costa 75-80 dolari(amazon, banggood) are 31 cm, acumulatorii in plus costa cam 5 dolari, are filmare livr prin wifi telecomanda are suport pentru telefon(orice model).eu o detin si am 3 baterii(zbpara cam 25 minute)-o recomand mai ales ca reparatiile sunt ieftine si le fac singur am 13 ani-e perfecra pentru incepatori

1 răspuns: