| Sarcopt a întrebat:

Ce dvd bun îmi recomandați, de preferat ar fi marca Samsung? Buget 650 lei. Ps: la PS4 se pot viziona şi filme, gen să-l foloseşti ca un dvd? Mulþumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ți-l recomand pe acesta: http://www.samsung.com/......VD-E360/EN

| Teiușanu_Alexandru_1996 a răspuns:

Eu folosesc un laptop. Stiu ca unii carcotasi vor spune ca sunt diferente de calitate, insa eu, de pe un laptop cu placa video dedicata, geforce gtx 850m, prin cablu hdmi, ma uit la filme, ma joc jocuri pe televizor cu controllere, si am practic si laptop, si dvd, si consola.
Carcotasii ma vor contrazice, dar iti zic, merge foarte foarte ok.
Am si unitate optica blu ray pe laptop...deci e ok..vad orice

| Sarcopt explică:

Treaba cu laptopu nu e o idee rea, dar căteodată îmi este lene să mai mut laptopul.

| Teletin_Catalin_1984 a răspuns:

La ps4 poti sa vezi filme pe bluray daca il modezi

| Sarcopt explică:

Dar din căte ştiu pierzi garanția dacă îl modez