| JustOneDay a întrebat:

Ce laptop îmi recomandați pentru un buget de 1500 de lei? Aș dori sa ruleze bine jocurile.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru jocuri iti recomand, mai de graba, un pc, care - la acelasi pret - poate fi mult mai performant.
Atat laptop, cat si PC poti gasi, la acesti bani, performant, de mana a doua.

| gelu1970 a răspuns:

Pentru a juca iti cumperi desk nu laptop.

| Gonrax a răspuns:

Pentru a rula bine jocuri, îți trebuie un buget mai mare. Și trebuie să-ți iei un desktop, ci nici atât laptop.

| Mihai1810 a răspuns:

Nu exista laptop care sa ruleze bine jocurile, poate Asus rog care costa cam 10000 ron. Mai bine ar fi sa iti faci un PC din piese si mai bine ar fi sa mai strangi niste bani.

| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......pro-black/

la 1600 lei e un laptop decent, cu 1 TB memorie si o placa video integrată, dar ok. Merge CS GO cu vreo 50 FPS pe medium, NFSMW, Minecraft, Skyrim, Oblivion, si poate Dead by Daylight la 30 FPS pe medium.
Eu zic sa faci un compromis si sa pui 100 de lei in plus, ca la 1600 lei nu gasesti laptop mai bun.
Spor!