| vladutzu09 a răspuns:

Televizorul acela 4K de la LG este foarte ok d.p.d.v al pretului dar nu o sa ajunga televiziuni 4K in Romania nici prin 2025 sunt sigur laughing).
Acel Samsung SmartTV este o oferta buna de asemenea dar, acum nu mai poti folosi Skype. Eu am cumparat un televizor tot de la Samsung Smart TV si il foloseam foarte mult pentru skype pana acum in Iulie cand au incheiat parteneriatul si skype-ul a disparut.
Acel Sony nu se prea merita deoarece nu este smartTV din punctul meu de vedere si nu prea am auzit multe review-uri despre Sony. Eu ti-as sugera sa cumperi LG-ul deoarece calitatea lor este ireprosabila si ai garantia ca vei avea un customer support bun. Sa te bucuri de viitorul tau televizor!

| CPAElites a răspuns (pentru vladutzu09):

Cumpara un cablu HDMI, il conecteaza la PC si se uita la filme 4k...

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Cel cu rezolutie 4K!