| lolec a întrebat:

ce parere aveti de serviciile de internet de la RDS? si ce abonament aveti?

4 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Eu nu mai stiu ce pachet am, dar parca platesc intre 50 si 80 de lei, dar este net si cablu tv si telefonie, dar nu sunt sigur exact. In mare sunt multumit, adica functioneaza.

| Titanos a răspuns:

Eu sunt pe RDS si sincer sunt multumit, recunoscand ca nu am cel mai scump abonament al lor.

| vladflorin a răspuns:

Cel mai bun la internet 10 mb download cel putin prin fibra optica...

| gxg30 a răspuns:

Dupa parerea mea este cel mai bun internet. Eu am pachet tv+net si dau in jur de 50 de lei. Nu mi-a picat niciodata netul aiurea. Viteza mare de download toata ziua, il recomand.