| FlorentinMaldan a întrebat:

Cine imi poate spune un windows 7 pentru laptop? FUNDA!big grin

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Pentru laptop Windows 7 home premium.

| Iwao a răspuns:

Windows 7 ultimate.

| charleslouboutin a răspuns:

Nu inteleg intrebarea, la windows 7 singura varianta este ultimate, fie ca il instalezi pe laptop sau pc. Bafta.

| DeDoiBani a răspuns:

Windows 7 ultimate dar vezi sa fie de 64 bit pentru ca daca ai de 32 bit s-ar putea sa nu ii citeasca toti ramii.

| PufuleteTurbat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MIPiRCif7_E
Urmareste tutorialul cu atentie! Este unul dintre cele mai bune, daca nu cel mai bun tutorial despre instalarea windowsului 7!