| DeyCj a întrebat:

Salutare.Cum aş putea să instalez Windows Xp pe un stick, şi apoi să îl folosesc ca pe unul ce butează de pe HDD?
(în afară de Bart PE că nu îl vreau live Cd)
Mulţumesc anticipat

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1145 uita-te la videotutorial, gasesti multe lucruri interesante numa ca asteapta cateva secunde cat intra video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face asta. In primul rand pentru ca Windows e dependent de o anumita configuratie. Chiar si daca ai reusi... cel mai probabil va rula doar pe calculatorul unde ai instalat pe stick.