| barosbarsona a întrebat:

Cum fac ca cineva sa nu imi mai vada profilul de facebook (postarile, pozele) iar eu sa pot sa il vad pe al lui.
Funda!

Răspuns Câştigător
| WholeWorldTeam a răspuns:

Se poate.Intrii la el pe pagină.Ai acolo butonu Prieteni, dai click pe acel buton. După aceea ți se deschide o listuță.Ai acolo adaugă în altă listă. Click pe acea opțiune, și ai acolo utilizatori restricționați.Dai click pe acestă opțiune.Așa dar prietenul tău nu va mai avea acces la pozele tale și nici nu îți va putea vedea postările.În schimb tu i le vei putea vedea.

1 răspuns:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Pai nu poti straight face Doar daca acel cineva iti da cerere de prietenie si tu nu o accepti. Saau... Daca il blochezi, dar asa nu poti tu sa ii vezi postarile worried
Sper ca te-am ajutat cat de cat. Funda? big grin