| SynapseNinja a întrebat:

Cum pot seta la un PC astfel încât un Windows să se activeze odată la 10 sau 20 de zile? Pe ce Windows-uri pot face această setare? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Apollo007 a răspuns:

Se activează cu activator sau serial. Activarea e permanenta. Sau se poate da ream pana la 120 de zile. Nu exista ceva sa se activeze din 10 in 10 zile

1 răspuns:
| ririsa a răspuns:

Ce sa se activeze mai exact? licenta sau? mergi frumos in magazin, cumperi ce windows vrei si il instalezi si gata, o sa iti fie activat permanent