| mihaicriprian20 a întrebat:

Dacă mut aplicația "Netflix" din memoria internă pe cardul de memorie și vreau sa descarc filme de pe această aplicație, filmele vor fi descărcate tot pe card?

Răspuns Câştigător
| CorneliuN a răspuns:

Nu, cel putin nu cred in trecut la telefoane mai vechi stiu ca punea direct pe card. Avusem eu un prin 2015 un Samsung j5 si nu dorea sa puna pe cardul sd trebuia sa o fac manul uitate in setari la Netflix poate poti selecta unde sa puna filmele descarcate. La telefoanele noi iti trebuie root pentru a-l face sa puna el pe card ce-a ce nu iti recomand.