| Justmefluturas396 a întrebat:

Salutare! Dacă un prieten a sters o poza de pe Facebook în care eram etichetata cu tot cu locație, de ce la secțiunea despre apare locatia respectiva în continuare?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o treaba tagul numelui tau care a fost stres cu locatia pozei unde a fost luata. Sunt 2 chestii separate!
S-a sters doar numele tau nu si locatia unde s-a luat poza, ceea ce este normal sa ramana, odata ce poza a ramas acolo.