| Ricaion589 a întrebat:

Salutare, daca vreau sa ma joc GTA V dar sa ruleze jocul perfect in 60 fps sau cat mai bine dar rezolutia sa fie si ea la maxim atunci ce laptop imi recomandati? Nu mai vreau PC deoarece sunt flexibil si ma mut des si merg plec mult in vacante.
Vreau sa imi recomandati un laptor care sunteți 100% sigur ca o sa mearga gta 5 bine de tot, nu conteaza ce pret e dar totusi sa nu fie nici un pret piperat

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

Uite aici lista de recomandari de la joc :

RECOMMENDED:

OS: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3. 2GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz (8 CPUs)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB
Storage: 72 GB available space

Cand mergi la magazin sa-ti iei, te duci cu lista si le spui ca vrei ceva peste specificatiile de pe lista.