| Maryyuss19 a întrebat:

De cateva zile imi bazaie unitatea...astazi m-am decis sa o sterg de praf, iar cand am incercat sa deschid calculatorul bazaia. Ce credeti ca pot face avand in vedere ca am sters tot praful din unitate?
Funda

Răspuns Câştigător
| bogdanPETRU2 a răspuns:

Probabil din cauza Hard Disk-ului, iti recomand un SSD, pe asta nu ai cum sa-l strici.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-l duci la service ca esti tamaie! Daca nici sursa bazaitului nu esti in stare sa o descoperi...e clar!

| KillaNoFilla a răspuns:

Piuna sau vibreaza? daca piuna atunci e ceva in alimentare, daca e ceva bazait ca si de motoras atunci poate sa fie hdd-ul.