| codyalex a întrebat:

Salutare, de curand am achizitionat un telefon Orange Pasadena ( Orange Alcatel 918 one touch ) mai exact. Dupa 5 ore am decis sa incerc aplicatiile si jocurile, m-am jucat vreo 10 minute pe fiecare in parte, am iesit din ele, si dupa 2 ore cand am incercat sa intru iar in ele mi-a dat aceasta eroare " Telefonul nu se poate conecta. Verificati setarile si acoperirea si incercati din nou." NOTE : nu am internet pe telefon insa nu cred ca are treaba cu jocurile care nu sunt online ci sunt individuale single player, am incercat sa umblu prin setari dar nu am gasit problema. Idei va rog?

2 răspunsuri:
| CDenis1997 a răspuns:

Am acelasi telefon dar nu mi-a dat eroarea aceasta... incearca sa-l stingi si sa il reaprinzi

| mad88 a răspuns:

Unele jocuri desi se instaleaza, sunt facute sa mearga atunci cand ai netul activat