| GabyTsuJR a întrebat:

De curand mi-a aparut o problema la monitorul meu LCD Philips, care suna cam asa!
-Imi apare pe centrul monitorului un chenar pe nume "BRIGHTNESS".
-Nu il pot scoate am incercat orce posibilitate
-Nu merg butoanele monitorului
Va rog ajutati-ma dau funda!
PS:Am incercat sa scot cablu de alimentare si sa-l las asa putin l-am introdus la loc si dupa 1 minut maxim a aparut din nou!

1 răspuns:
| yourFanta a răspuns:

INcearca sa desfaci plasticul de la butoane, poate are ceva fir rupt, sau mergi cu el la un expert, sau apasa tare pe butoane ca poate isi revina(dar nu tare sa spargi LCD-u)