| alexvasile95 a întrebat:

Salutare,de curand mi-am achizitionat un led de 50 inch si as dori sa-mi recomandati un laptop ieftin cu hdmi si usb pe care sa-l conectez la led doar pentru vizualizare filme online sau de pe stick,alta caracteristica nu ma intereseaza, multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un Dell, care este cea mai buna marca in laptop-uri. Ai si linkul http://bit.ly/1KcccpJ Costa 1099 lei la reducere.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai SmartTV, poate avea integrat media player pentru USB si/sau DLNA.

| TheImpaler a răspuns:

Orice laptop model mai nou.

| TheImpaler a răspuns:

Sa aiba o placa video bunicica si cam aia e.