| waZZup123 a întrebat:

Salutare.De curand mi-am achizitionat un Samsung galaxy s2 plus gt-i9105p si as vrea sa va pun 2 intrebari.
Prima:Atunci cand primesc notificari(apel/mesaj pierdut sau facebook) nu ar trebui sa se aprinda vreun led. ceva? Sau asta e doar la s3?
A doua:Cand intru in jocuri imi apar niste reclame...si degeaba le ingnor ca apar la fiecare runda..si iti strica dispozitia..as vrea sa stiu cum scap de ele.
Funda.

1 răspuns:
| Nume2 a răspuns:

1. intri in setari->acesibilitate si mai jos e nontificari blit
2. dezactivezi 3g/wi-fi cand te joci