| MihaitaDaNNy a întrebat:

de curand am achizitionat un Samsung Galaxy Y S5360 si nu stiu cum sa-i schimb tonul de apel. Va rog frumos sa-mi explicati si mie, adica unde sa intru si etc.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Intri in muzica>gasesti melodia>tii cu degetul apasat pe ea>setare ca ton de apel

7 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Te duci in meniu>muzica>ti apasat pe cea care o vrei>ton apel!
Succes!

| ONElena11 a răspuns:

Meniu - Setari - Sunet - Ton Sonerie si alegi

| MihaitaDaNNy explică (pentru ONElena11):

Pai cam asa ar trebui, dar aici nu merge nu stiu de ce. Ma pune sa aleg doar din melodiile telefonului de la "tonuri de apel " si nu e niciun buton gen " cauta " ca sa-mi aleg din lista mea de la "muzica"

| ONElena11 a răspuns (pentru MihaitaDaNNy):

Si unde scrie tonuri de apel, langa nu scrie muzica mea?

| MihaitaDaNNy explică:

Am uitat sa spun, dau funda pentru raspunsul care ma ajuta!

| MihaitaDaNNy explică:

Pai cam asa ar trebui, dar aici nu merge nu stiu de ce. Ma pune sa aleg doar dintre tonurile telefonului numa lasa si nu apare ceva gen " cauta " ca sa pot alege din lista mea de la "muzica"

| MihaitaDaNNy explică:

Multumesc HP, poftim funda