| Secretly a întrebat:

Deci am un calculator nou și am instalat Windows 7 și nu intseleg de ce imi apare doar discul C cum fac rost de celelelate discuri big grin? please HELP happy

2 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

"partition magic" baga programul si ii faci partitii cite vrei Daca nu ai UPS sa spui ce rugaciuni cunosti sa nu ai soc de curent ca formatare scrie pe el
Bafta

| flavius19992 a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi iarasi windowsul si sa iti formatezi si d cand apare spatiul si...