| MFlorinCristian a întrebat:

Deci trebuie sa creez un site in WYSIWIG. Pana aici e totul clar... Dar eu vreau ca sa pun o imagine de fundal, dar vreau ca,cand ii arat unui amic, la alt pc sa zicem,imaginea sa se "muleze" pe eranul acela,adica sa nu ramana spatiul gol, si imaginea sa fie mai micuta decat ecranul respectiv.Mie aici pe un ecran de 15.6 inchi,e pe full screen,dar cand pun pe alt pc,imaginea este mai mica decat ecranul. Daca ma poate ajuta cineva, chiar i-asi ramane recunoscator+funda! happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Depinde de program. Folosesti la setari ''centrarea in browser'',
iar rezolutie 1024x768. Oricum se va vedea diferit din cauza rezolutiei fiecarui monitor.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cea mai simpla varianta - iti faci site-ul pe www.ucoz.ro - au sabloane responsive - adica fac exact ce ai specificat mai sus. In plus, le poti modifica dupa bunul tau plac.