| Seby80 a întrebat:

Salutare, detin un Nikon d5100 luat acum 2 luni si cand ma uit in vizor ca sa fac poze, acele date despre luminozitate, etc, nu se mai vad clar, ma refer la alea pozitionate jos, si la fel cu cele 11 puncte de focalizare. Dau funda daca imi ziceti daca e stricat/nu e reglat bine!

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Nu este reglat bine, incearca sa il reglezi.umbla la setari pana se vede ok sau cauta pe google un 'manual de instructiuni' happy