| cRtification a întrebat:

Salutare. Doresc sa achizitionez un PS3 in scopul de a-l moda. Problema ar fi urmatoarea: am internet prin nextGEN, prin cablu de fibra optica, fara modem. Pentru a crea o retea cross-over intre PC si PS3, fara router wireless, de ce as avea nevoie in plus? Cablul crossover nu stiu unde as putea sa-l bag, avand in vedere ca am o singura mufa pentru pc, care e ocupata de cablul de la net. As avea nevoie de un switch sau ceva? Mentionez ca nu doresc sa mai investesc intr-un router wireless sau switch scump. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Nu iti trebuie decat un switch e f f ieftin unu cauti pe okazii gasesti si la 20-30 de lei eu am luat la 40 de lei router wireless + stick usb wireless amandoua la banii astia bine ca am prins eu oferta ca fara 70 de lei numai routerul fara stick nu gasesti

sa-mi dai si mie funda plsssss