| Seby80 a întrebat:

Salutare, doresc sa-mi cumpar la liber un telefon, ce imi recomandati pentru jocuri, muzica, calitate vreau, display mare, touchscreen. Pret alocat maxim este de 600lei.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ar fi un telefon care implinestetot ce vrei tu, mai putin ecran mare. Anume Sony ericsson xperia mini st15. Costa cam 600 lei, asa http://www.pcgarage.ro/smartphone/sony-ericsson/st15-xperia-mini-white/ dar e si pe negru sau alte culori. Apre procesor de 1 ghz, net superor la orice in acelasi pret, display bun fata de galxy minis au LG. Andoid 2.3 cu udpate in viitorul apropiat la 4.0, gpu adreno 205 care e de cam doua ori cat adreno 200. LA muzia e og, cum gpu-ul e bun, si are si 512 mb ram, se va descurca bine si in jocuri. Camera de 5 mp, inregistrare hd. Si sa fi seriosi, sa nu comparam acest Sony ca si materiale cu acel galaxy, o diferenta enorma.

| DAnc3 a răspuns:

Nuti lua galaxy mini ca se duce softu repede.mai bine pui inca 50 lei si iti iei un LG optimus hub cu ecran de 3.5 android 2.3 camera 5mp, procesor 800 MHz ARM v6 Adreno 200 GPU, http://telefonultau.eu/products/LG-E510-Optimus-Hub-Black.htm.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Samsung Galaxy Mini
pret telefon nou - 600 - 650 lei
pret la sg - 350-400 lei
www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu as alege intre Nokia C5-03, Nokia 500 si Lg KU990 Viewty. Pe ultimele doua am avut ocazia sa le vad la unii din prietenii mei si mi-au placut foarte mult.

| Ada233 a răspuns:

LG-GS290 Toate culorile+internet