| MoldovanIulianAndrei a întrebat:

Salutare! eu am the hunter cumpărat pe Steam și amici mei îl au cumpărat pe epic games cum putem face sa jucam împreună?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E imposibil! Trebuie sa cumparati jocul toti pentru aceeasi platforma, de exemplu sa cumparati toti pentru steam altfel NU merge!

| NLS a răspuns:

Pe Steam poti incarca si jocuri de pe alte platforme.
Trebuie doar sa isi instaleze Steam si sa isi faca cont, apoi pot baga jocul in Steam si mai departe...

In meniul Games de sus de langa Help, gasiti:
Add a non-Steam Game to my library.

Incearca intai la tine cu un joc oarecare, daca ai si alte platforme.
Nu merge din pacate chiar cu orice platforma.