| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Exista problema asta la Facebook când lași un comentariu la poza de profil a cuiva sa se șteargă automat acel comentariu fără ca cel care deține contul sa îl șteargă?
Ca am lăsat 2 comentarii la o poza de profil și după o ora erau șterse și persoana căreia i-am lăsat comentariile spunea ca are problema asta la Facebook.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Poate le-a sters el si a zis doar asa.
Exista posibilitatea dar nu la profile normale ci la pagini de Fb sa pui anumite cuvinte sa nu fie postate.