| SynapseNinja a întrebat:

Există vreun joc mai horror Outlast?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Poti incerca sa vezi un joc nou lansat, nu stiu daca ai auzit de el,, Unforgiving'' se numeste este in stilul Outlast, cu o poveste interesanta. Acuma cat de horror e depinde de fiecare persoana eu spre exemplu nu m-am speriat asa tare nici la jocul asta, nici la,, Outlast''. Singurul joc horror care pot sa zic ca m-a mai speriat e,, Sophie Curse'' e in genul,, Five Nights at Freddy's''.

1 răspuns:
| PaulSergiu a răspuns:

Dead by Deadly e cam la acelasi nivel, dar nu cred ca este un joc mai horror caa outlast 2