| ElMagnifico69 a întrebat:

Salutare grup, salutare baieti, salutare IT-isti, am o super intrebare care vine asa:
Am un computer format dintr-un procesor i5 6600k cu rami de 8 Gb Predator la 3.00 MHz HDD, SSD, etc si doresc o placa video de gaming, undeva pana in 1500 de lei. Ma gandeam la un MSI RX 570 8GB cu 256 bit dar nu gasesc pe nicaieri nici macar un review. pareri, sfaturi? Pentru PUBG, FIFA 18, 19 cand o sa iasa sa mearga pe Ultra.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

De ce nu 580?

Uite de exemplu o implementare de la XFX la 1500
https://bit.ly/2nV7bvV

| ElMagnifico69 explică (pentru Intruder19):

Am luat pana la urma cea de sus, RX 570 8GB de la Sapphire Radeon. duce PUBG pe Ultra toate, GTA 5 si FIFA 18 la fel. pe ULTRA la orice setare! Recomand

| denisTiky a răspuns:

Gtx 1060 6gb e blana rau