| SynapseNinja a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un program profesional de editare video? Nu contează prețul, ci contează să fie bun, de calitate superioara, să aibă multe funcționalități etc. Rog seriozitate și mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Adobe premiere pro cc 2017
VEGAS Pro 15 Suite
eu as alege acestea.

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Îți recomand Sony Vegas PRO, mie mi se pare destul de complex

| Lioana a răspuns:

Adobe Premiere - cel mai bun, dar costa mult.

| UserRo10 a răspuns:

Pe langa ce au zis colegii, mie mi-a mers de minune CAMTASIA 9 pe parte de taiat, adaugat secvente, tranzitii, mici animatii. Daca vrei editare serioasa alege Adobe after effects

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal recomand photoshop, dar poti lua in considerare si raspunsul lui Hammurabi cel mai bine este sa le compari si vezi pe care le preferi.

| Noone09 a răspuns:

Cinema 4d si toate programele de la Adobe