| wowmentol2 a întrebat:

Salutare,

Intai sa va spun exact unde vreau sa ajung si dupa va pun intrebarea, sper sa ma fac inteles.
Deci, as vrea sa-mi deschid o pagina de Facebook, pe ea as vrea sa postez de exemplu lucruri de pe altex, eMAG, flanco si alte site-uri de la noi. Mai exact, sa recomand ce sa cumpere lumea de pe aceste siteuri din punct de vedere pret/calitate.
Adica tu vrei sa iei un frigider, nu stiu, eu ma uit ma informez si iti dau eu o alternativa mai ieftina si la fel de buna. Sau in fiecare zi de exemplu sa postez lucruri care mie mi se pare ok din acelasi punct (pret/calitate). Ca e un telefon, ca e un frigider, tv s-a.m.d. Sper sa intelegeti la ce ma refer. Intrebarea mea este : Ce nume as putea pune eu la o asa pagina laughing?
Va rog sa ma ajutati, dau funda. Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Prețul bun.

3 răspunsuri:
| armiaso a răspuns:

Ce te califica sa faci asta avand in vedere ca nu pui mana pe produsele respective ca sa poti sa-ti faci o parere reala in ceea ce priveste raportul pret/calitate a produsului?

| wowmentol2 explică (pentru armiaso):

Pai tocmai, ca pot pune mana pe multe produse

| armiaso a răspuns (pentru wowmentol2):

Produsele de peste 4000 lei le comanzi si le faci recenzie ca ulterior sa le dai la retur cu motivul nemultumit?
ma indoiesc ca ai posibilitatea sa le achizitionezi si sa le revinzi fara pierdere.
iar periutele electrice de 100 lei se cam termina, nu poti sa recomanzi la nesfarsit produse ieftine altfel nu ar avea succes pagina.
la aspectul asta te-ai gandit?
pe nimeni nu intereseaza recenzii la produse ieftine in era consumerismului.