| MrSonnyist a întrebat:

Salutare.Joc MechQuest si am gasit ceva hack.Este cu Chat Engine.Am incercat dupa tutoriale dar nu merge.Ma poate ajuta cineva? Daca cineva se stie cu ChatEngine il rog sa raspunda aici.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

MechQuest e un joc on-line serverside.
La jocurile serverside nu functioneaza CheatEngine.

| MrSonnyist explică (pentru unknownn):

Da sunt pe youtube tot felul de videoclipuri in care reusesc aia.

| unknownn a răspuns (pentru MrSonnyist):

Si daca sunt videoclip-uri ce? E foarte usor sa truchez un video.La orice joc pot face si eu asta.

| MrSonnyist explică (pentru unknownn):

Ok...deci nu se poate in niciun fel sa fac banii sau xp mai repede?

| unknownn a răspuns (pentru MrSonnyist):

Fiind un joc serverside nu.Ar fi o solutie, intri in baza de date si iti editezi de acolo.

| MrSonnyist explică (pentru unknownn):

Poi.....mai exact putin daca poti.

| unknownn a răspuns (pentru MrSonnyist):

Nu pot mai exact, am scris cat se poate de exact.