| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toata lumea! am un ipod nano generatia a 3-a care tocmai a facut un dus din greseala a ajuns in masina de spalat... spuneti-mi va rog daca stie careva mai are rost sa sper la ceva sau pot sa il uit?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cat de prost sa fii sa bagi un ipod in masina de spalat laughing

| adrianrly a răspuns:

Daca nu ai incercat sa-l aprinzi mai ai o sansa deoarece iPod Nano e relativ incapusulat si nu intra apa in el. Nu il pune pe calorifer nici nu folosi foehnul. Tine-l in niste prosoape uscate cateva ore bune. Mai muta-l din cand in cat pe parti uscate ale prosopului.
Apoi daca ai alcool izopropilic (merge si spirt) cu un betisor de urechi sterge-l cu blandete unde sunt contactele electrice.

| anonim_4396 explică (pentru adrianrly):

Ok...mersi de raspuns o sa vad ce pot facestraight face