| Păcănel a întrebat:

Ma poate ajuta careva care se pricepe bine de tot in calculatoare cu ceva?
Am windowsul reinstalat... Si mi s-au schimbat tastele de la tastatura..Adica nu mai sunt cum erau la windowsul trecut... Ma poate ajuta careva? Dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Treci de la limba Romana la Engleza. in partea de jos dreapta ok?

| Păcănel explică:

Nu imi apare nicio limba engleza...Deci... Majoritatea simbolurilor de pe tastatura nu mai coincid..Adica sa zicem cand vreau sa fac un emoticon gen smug sunt schimbate locurile in care le gaseam :-s