| Manoliu_Eduard_1994 a întrebat:

Salutare. Mi-am creat un nou cont de mail pe yahoo.com dar nu pot primi si nu pot trimite mailuri desi ma pot loga. Am uitat sa fac ceva sau trebuie sa fac ceva?

1 răspuns:
| qLiNn a răspuns:

E un bug de la yahoo, incearca sa folosesti gmail, e mult mai ok, si nu ai bug-uri, de obicei se intampla asta cand ai prea multe conturi pe acelasi IP, am patit si eu de multe ori (www.gmail.com) (PS. poti primi mail-uri de pe yahoo pe gmail si poti trimite de pe gmail pe yahoo), sper ca te-am ajutat!