| GoldennAlex a întrebat:

Mi-am cumparat zilele trecute o boxa portabila model - Mini Bluetooth Speaker - si nu stim cum sa o incarc. Puteti gasi modelul si pe internet. Am cautat peste tot si tot nu stiu, va rog, ajutati-ma cu un sfat

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Sunt mai multe modele cu numele asta. In general se incarca la fel ca si telefoanele mobile prin cablu USB. Daca nu vine cu incarcator, probabil se poate incarca prin conectare pe USB la un calculator pornit sau la un incarcator de telefon sau tableta de 5V