| 50Cent50Cent a întrebat:

Nu am office in calculator si am nevoie pentru diverse teme. Stiti vreun site de download version full?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Http://office-2003-sp2.ro.malavida.com/d533-descarcare-gratuita-windows office 2003 gratuit, de pe un site serios, in limba romana. este o versiune mai smplista, dar iti faci treaba daca vine vorba de word, excell, powerpoint! ma rog, are si altele!

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Vezi ca tot aici, ai si service pack3 deci putin mai bun ca sp2. uite linkul. scuze, acum am vazut;)) http://office-2003-sp3.ro.malavida.com/d3937-descarcare-gratuita-windows

| Jessie_9908 a răspuns:

Incearca open office: www.openoffice.org