| maniac5000 a întrebat:

Salutare, pentru cei care se pricep la audio, am o statie Typhoon, si am conectat-o la pc, am folosit-o vreo luna si am avut doar o boxa conectata la ea, dar acum vad ca sunetul se aude doar in interiorul statiei, adica nu mai scoate si boxa, lucru pe care nu il facea inainte, chiar daca nu era boxa conecata. Mentionez ca boxa am incercat-o si la cobina si alta statie si merge. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Canalele nu se lasa fara sarcina! Ori pui ambele boxe, ori nu mai pui!

| LDCCristi a răspuns:

S-a ars canalul iesire de la statie cred. Iti dau un sfat sa nu mai bagi statii pe pc-uri pentru ca nu e bine... Cel mai bine pui un DVD sau o combina.

| maniac5000 explică (pentru LDCCristi):

Ms pentru sfar Cristi, cred ca de la canalnul ala nu mia merge, desi am mai incercat vreo 3 zile la rand sa conectez boxa, si doar o data am reusit dar doar asa un pic s-a auzit sunetul, o secunda ..Mersi pentru sfat oricum!winking