| IlieRescu a întrebat:

Pentru magazinul meu online îmi trebuie un program/o suită de programe pentru a prelucra și realiza bannere și poze de prezentare la magazinul online. Mă gândesc la suita Corel Draw sau la suita de editare foto a celor de la Adobe. Voi care îmi recomandați și de ce? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Adobe, cel putin cu astea am lucrat, insa sunt si foarte complexe. Daca sti sa le manipulezi, nu are limite. Oricum ei sunt lideri de piata in domeniu.