| Mironar a întrebat:

Salutare prieteni! Sunt nou in TPU, si am o intrebare legata de tabletele romanesti! Intre Evolio Evotab 2, Allview Speed si Serioux GoTab Slim S700, care este cea mai buna? Fundita ca rasplata! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Sunt cam la fel toate! E vorba de brand romanesc. Cum ti-a mai recomandat cineva, e de peferat sa strangi mai multi banuti. Daca nu ai neaparata nevoie de o tableta, nu cred ca merita investitia! Succes!

2 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Hey! Eu iti recomand sa strangi mai multi bani si iti iei una Apple sau Prestigio.
Eu mi-am luat o data o tableta Allview, si dupa 4 zile s-a stricat pur si simplu.
Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta, dar eu iti spun ca asa e mai bine.
Paapaa wave

| teodorteoteo a răspuns:

Evotab 2