| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare,recomandați si mie o baterie externa buna?
1. Baterie externa 30000mAh, power bank Techsuit, negru, PB-N3
2.Baterie externa Hama Supreme 24HD 24000mAh.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Varianta 3 se pune?

https://www.emag.ro/......DZFBTHBBM/

| Tudy000 a răspuns:

Cand cumpar un powerbank prima si prima chestie care ma intereseaza e sa stocheze atata energie in ea cat scrie in titlu. Eu am un Trust de 15000 si un Huawei de 13000 ambele reale de 4 ani, le ia cam 8 ore sa se incarce la incarcatoul de Samsunsg de 25W, recomand sa te reprofilezi pe asta, sau cumpara doar modele care au reviews si cauta prin reviews oameni care chiar le-au verificat cu aparat de masura si care confirma ca intra atata in ele.