| angelodacian a întrebat:

Salutare

Stie cineva daca pe telefonul Samsung I5500 (Galaxy 5) functioneaza cartela de digi mobil?
(rog sa raspunda doar cei care au testat si stiu sigur ca functioneaza
merci

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Salut,
daca nu e blocat pe o retea anume, poti folosi linistit cartela de Digi Mobil cu Samsung i5500 Galaxy:
http://goo.gl/AotSj
Succes;)

| xt9000 a răspuns:

Daca e decodat atunci daa

| angelodacian explică (pentru xt9000):

Pai daca il iau de pe eMAG de exemplu... este decodat nu?

| angelodacian explică (pentru xt9000):

Si ai testat, adica esti siur ca functioneaza? (vreau sa fiu sigur)

| xt9000 a răspuns:

Bun sincer nu am testat.dar de la eMAG e decodat.asta inseamna ca acepta orice fel de cartela, de ori unde

| Făraş a răspuns:

Paii... nu stiu cred ca da. daca il deblokhezi