| ice0000000000 a întrebat:

Salutare. Stiti cumva programe pentru text, desing ..etc. Vreau sa imi creez propriul meniu pentru restaorant ce programe pentru a face acest meniu sa folosesc. Cu cat mai multe variante cu atat mai bine. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Shadowluc a răspuns:

Photoshop

| xAndruWhiteX a răspuns:

Incarca Microsoft Office Word! Daca vrei sa iti dau link de unde sa descarci add: aandru_20cm@yahoo.com

| ice0000000000 explică:

Din pacate nici unu din aceste programele de care spuneti si sunt deja testate nu ajung la standarele dorite. ma refeream la ceva tipizat ca ex: http://www.webstaurantstore.com/menu-designer.html am foarte multe de facut si nu pot pierde timpul pentru fiecare in parte... Daca gasiti ceva orice. ajutati-ma.