| PreaFericitu a întrebat:

Salutare ! Stiti vreun program de filme pentru Android ? Am un LG Optimus Black P970 si nu citeste subtitrarea in romana , adica litere cu virgula (tz ,sh etc ) le modifica si nu mai inteleg nimic din subtitrare .

Răspuns Câştigător
| V1oletu a răspuns:

Salut. Nu prea cred ca ai nevoie de programe pentru asa ceva. Ceea ce zic eu sa faci e sa cauti filmele dorite de pe PC cu subtitlare in romana incorporata in format.mp4 iar daca sunt.avi sau altceva, converteste-le catre.mp4 si punele pe telefon. Sper ca ti-am putut fi de ajutor. Funda?batting eyelashes