| Hakabanana a întrebat:

Salutare.
Tocmai mi-am achizitionat un telefon Samsung Wave Y S5380(are Wi-Fi/bluetooth) si vreau sa imi pun internet pe el(daca se poate gratis happy )Cum as putea sa fac, mai detaliat big grin.

4 răspunsuri:
| SupraNatural20 a răspuns:

Iti cumperi cartela cu numar FROG si ai netu gratis viteza nelimitata doar cu Frog poti avea cel mai bun net si gratis am si eu si e foarte bun. Bafta

| nnnnnnnnnn a răspuns:

Salut Hakabanana am si eu un tel Samsung wave y GT-S5380D La Fleur si la fel ca tine as dori sa am net pe tel, poti sa scrii te rog pe TPU daca ai reusit? si daca da as dori sa stiu cum, mersi!

| IonelaMV a răspuns (pentru SupraNatural20):

Eu am cartelă frog și telefon Samsung Wave Y Gt S 5380D și nu merge netul gratis...

| IonelaMV a răspuns:

Merge cu cartela frog, îți dau eu setările pentru că am același telefon ca al tău... dacă mai ai nevoie scrie-mi aici sau pe privat.