Întrebare recomandată | RallFy a întrebat:

Vreau sa imi pun internet pe telefon fara Wi-Fi, am un Samsung Wave Y s5380 si retea Orange.

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Daca ai abonament trebuia sa-ti faci abonament cu net inclus, daca esti pe cartela nu stiu sigur, dar presupun ca exista optiuni, vorbeste cu cei de la Orange.
Sigur ca poti sa-ti activezi netul fara WiFi, nu cum spuneau cei ce au raspuns inaintea mea, si eu am net dar ama abonament.
Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Activeaza-ti o optiune de net.Cu mb inclusi.Desi daca ai wi-fi pe telefon te poti conecta gratuit la o retea de wi-fi si poti intra pe net.

| IoanieCriminalul a răspuns:

Pai puneti ce ne zici noua

| djdani1 a răspuns:

Te duci la Orange si le spui sa iti spun o optiune cu internet!
Bafta!

| myruna2012 a răspuns:

Nu poti fara wifi la telefon, imi pare rau.

| sdhashsah a răspuns:

Activeaza o optiune de internet

| ElFenomeno a răspuns:

Nu poti fara wifi la telefon

| stefichim a răspuns:

Activeaza o optiune cu mb!

| cURcUbeUiNnoNcULorI a răspuns:

Nu poti fara wifi la telefon, imi pare rau.

| anonyMOUS1998 a răspuns:

Am si eu un Samsung la fel si e prost nici Samsung apps nu merge :'( si nici 3G-ul si daca esti conn la net merge un timp si te scoate de pe net.

| OxEdAn2 a răspuns:

Pai ei iti trimit un mesaj cu niste siteuri. undeva in stanga jos scrie instaleza dai acolo. iti da doua mesje si dai installeaza (install) dupa aia opresti si repornesti telefonul si Enjoy!