| Nikol99 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa-mi cumpar un nou telefon si ma gandeam la Samsung wave y s5380, Are tot ce-i trebuie si e si la un pret destul de convenabil! Vreau sa-l folosesc pentru internet mai mult! Vreau sa aflu parerea voastra! Multumesc! :*

4 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Este destul de bun dar merge si Samsung galaxy y sau Samsung galaxymini sau galaxy fit saunt toate bunewinking cum vreihappy :* si Sarbatori fericite

| Nikol99 explică (pentru TestPetrut):

Multumesc, sarbatori fericite si tie! :*

| alexutza20022009 a răspuns:

Buna! Da te-ai gandit foarte bine la acest telefon. Si eu am avut si este foarte bun. Dar sa nu ii scapi de foarte mute ori me jos ca se sparge touch-ul si mai ales sa nu il scapi in apa.vin.suc.bere etc.

| Nikol99 explică (pentru alexutza20022009):

Multumesc de raspuns! :*