| Hakabanana a întrebat:

Salutare!
Vreau sa descarc aplicatii pentru telefonul meu Samsung Wave Y S5380. Pe Samsung apps nu stiu cum sa le descarc de pe site in PC si apoi in telefon, cum pot face?
PSbig grinaca nu dati-mi un site cu aplicatii BADA happy

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Downloadezi jocuri/aplicati/muzica/etc pe PC, apoi cu ajutorul cablului de date le pui pe telefon, sau cititorului de card, sau unui bluetooth si apoi intri in telefon acolo unde ai pus acele aplicati si le instalezi.Succes!

| alin_9439 a răspuns:

E foarte simplu mai intai ai nevoie de internet pe telefon daca ai click net trebuie sa ai wifi (trebuie sa fi conectat la net asta conteaza ) apoi dai pe Samsung app dupa dai acolo la jocuri si deskarkale pe alea care apar ca sunt free e simplu la unele o sa trebuiasca sa iti faci cont oricum are spte 300 de aplicati free iar cea mai buna aplicatie ever este Trubofly HD :X