| AlexWEEP a întrebat:

Am aflat ca exista o aplicatie prin care de pe telefonul meu pot intra (si umbla) pe telefonul unui prieten cu acordul lui printr-un cod. Nu cred ca m-am explicat foarte bine dar sper ca ati inteles. Stie cineva cum se numeste acea aplicatie?

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

TeamViewer

| Bizon95 a răspuns:

AnyDesk... singura problema e ca nu monitorizeaza intrarea (adica respectivul la care vrei sa intrii trebuie sa porneasca anydesk-ul la el si apoi sa apese pe accept cand incerci sa intrii)

TeamViewer are o problema majora: versiunea free tine 2 minute de remote control (incearca sa te forteze sa platesti si costa de USTURA), in plus daca de asta ai nevoie, de pe un telefon pe altul NU merge, doar de pe PC pe telefon, in plus am impresia vaga (dar imi e prea lene sa testez) ca poti sa faci numai remote view, daca nu ai Android-ul pe Samsung (telefonul meu e samsug, asa ca nu stiu) iar viteza de interactiune e mult mai slaba

notificabil ar mai fi si AirDroid, care face o varietate de chestii de pe pc mai mult decat simplul remote control: poti sa scoti poze, mesaje, sa trimiti mesaje, sa vezi lista de apeluri, sa vezi camera, si mai ales (am folosit in draci chestia asta) poti sa folosesti tastatura PC-ul remote pe telefon, etc. etc. etc.

| laurentiutirei a răspuns:

TeamViewer Funda!
link download pentru telefon-pc
https://www.teamviewer.com/......https?/en/

| NoahKaan a răspuns:

TeamViewer e aplicatia