| mariusflorin90 a întrebat:

Salutare tpu...am instalat acum 4 zile in urma un windows 8 professional with media center x32 si l-am activat. dupa ce l-am activat i-am dat update iar apoi dupa un restart ce mi l-a cerut mi-am pierdut activarea si nu maimerge sa il activez ca am incercat cu un alt activator si cand am dat sa activez iar dupa un restart mi-a aparut ca windows is not activated si cand dau la vie details in windows activation imi arata ca windows is activated :-( ce trebuie a fac ca sa i pot reactiva din nou? :-(

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Mai intai si mai intai opreste updaturile.
Control Panel-System and Security-Windows Update-Change settings-Do Not Check At All
Iti atasez un activator care a mers la mine http://www.filedropper.com/fixp825 Pe vitor, dupa ce instalezi Windows 8 si dupa ce il activezi, opreste updaturile

| mariusflorin90 explică (pentru MikeAlexis):

Am oprit update-urile si am rulat acest crack iar dupa restart imi apare tot la fel...cred ca nu mai am vreo sansa de activare decat daca imi reinstalez windows-ul din nou :-(

| MikeAlexis a răspuns (pentru mariusflorin90):

Reinstalezi windowsul, si imediat opresti updaturile.

| mariusflorin90 explică (pentru MikeAlexis):

Merci :-D